Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

AQUAPARK WESOLANDIA
brak zdjęcia
mazowieckie » Warszawa (Warszawa i okolice)
Adres:
  Wspólna 4
  Wesoła
  Warszawa, 05-075
  mazowieckie

Telefon:
  +48(022)7739191
  +48(022)7739229

Faks:
  +48(022)7739191

Strona WWW:
  www.wesolandia.pl


Obiekt
Oferta
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek oraz pływanie, a także dla tych, którzy chcą oswoić się nieco z wodą idealną propozycją jest wizyta w podwarszawskim Aquaparku WESOLANDIA. Wielkim plusem aquaparku jet dogodny dojazd, w tym także autobusami komunikacji miejskiej.

Wielkim plusem WESOLANDII jest fakt, że woda w basenach nie zawiera chloru, dzięki czemu osoby ze skłonnością do alergii mogą bezpiecznie korzystać tutaj z kąpieli. Ciekawie zaaranżowane wnętrza sprzyjają odprężeniu i odpoczynkowi.
Jedną z atrakcji parku  jest basen rekreacyjny. W basenie zamontowano specjalne urządzenia do hydromasażu, dzięki czemu kąpiel w nim będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Z kolei płaszcze wodne wpływają na zmniejszenie nieprawidłowego napięcia mięśni. Wodospady emitują także jod i magnez, co sprzyja pełnemu wykorzystywaniu leczniczych cech wody.

W parku mamy także do dyspozycji basen sportowy o dość dużej powierzchni.
Najmłodsi odwiedzający z pewnością chętnie skorzystają z podgrzewanego brodzika, w którym rozpoczną naukę pływania lub będą z powodzeniem ćwiczyć już posiadane przez siebie umiejętności. Zabawki wodne, w które wyposażony jest brodzik sprawiają, że dzieci tym chętniej bawią się w wodzie, co jak wiadomo wspaniale wpływa na ich kondycję i prawidłowy rozwój fizyczny. Co ciekawe, gejzery zamontowane w brodziku wpływają także korzystnie na występujące u dzieci płaskostopie. Słowem, z takiej wizyty na basenie zarówno dzieci, jak i rodzice będą zadowoleni.
W WESOLANDII możemy także skorzystać z dwóch jacuzzi, w których temperatura wynosi 36 °C i jest wzbogacona w solankę. Każde z nich pomieści 6 osób, dzięki czemu możemy się w nich zrelaksować również razem z naszymi przyjaciółmi. Jacuzzi wyłożone są specjalnymi płytkami antypoślizgowymi, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo korzystających. Co ciekawe, korzystanie z jacuzzi wpływa uodparniając nasze dzieci i to także te najmłodsze, to jest mające powyżej pół roku, a więc przygodę z wodą nasze pociechy mogą rozpocząć bardzo wcześnie.
Oczywiście miłośnicy ekstremalnych zjazdów ze zjeżdżalni wodnej również znajdą coś dla siebie – nie ma bowiem dobrego aquaparku bez pokaźnych rozmiarów zjeżdżalni. WESOLANDIA również oferuje swoim klientom odpowiednią dawkę adrenaliny dzięki takim zjazdom. Jednocześnie mogą oni liczyć na pełne bezpieczeństwo poprzez bicia rekordów na najlepszy czas przejazdu...

Poza atrakcjami związanymi z kąpielami w ośrodku możemy skorzystać z bogatego zaplecza sportowego. Mamy do dyspozycji kort do tenisa ziemnego, stoły bilardowe, siłownię, fitness, salon masażu, a także sklepy: ze zdrową żywnością oraz sportowy.

W WESOLANDII możemy również skorzystać z terapii tlenowej, która poprawia krążenie, podnosi poziom energii, zwiększa naszą odporność, zmniejsza podatność na choroby i odczuwanie bólu.

Ciekawie przedstawia się również możliwość korzystania z trzech saun, czyli fińskiej, parowej oraz sauny z użyciem podczerwieni. Seans w jednej z nich z pewnością pozwoli nam się odprężyć, odpocząć po ciężkim dniu i nabrać sił.

 


» KATEGORIE:

  • Aquapark
  • Gabinet masażu
  • Centrum fitness i sportu


» GODZINY OTWARCIA:

pon-pią07:00-22:00
weekend08:00-22:00
święta08:00-22:00

» AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI:

  • gotówka

» AKCEPTOWANE WALUTY:

  • Złoty» DOJAZD DO:

autobusy : Do WESOLANDII (przystanek znajduje się przy samym Aquaparku) można dojechać autobusami 173, 196, 315.» PARKING:
  • rodzaj parkingu: 0  • odległość od obiektu w metrach: na miejscu


» JĘZYKI:

  • angielski» USŁUGI TOWARZYSZĄCE:

  • restauracja
  • sklep
  • toalety» URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE:

  • basen
  • jacuzzi / kąpiel perełkowa