Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Pomoc

Kategorie

Strony

Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Lekarz Radzi   
Facebook

Newsletter Salony-SPA:

 Zapisz się podając swój adres e-mail:Szukaj na portalu:
Polecane   

Najnowsze   
Twoja lokalizacja:
O firmie

Kilka słów o nas...

Firma SPA Marketing istnieje na rynku od ponad 5 lat. Firma jest właścicielem znanego serwisu internetowego www.hotels-spa.pl poświęconego hotelom Spa w Polsce. Firma współpracuje z ponad 100 hotelami (m.in. z siecią hoteli Dr Eris, hotelami: Velaves, Dwór Oliwski, Haffner, Dom Zdrojowy, Manor House , Malinowy Zdrój itp.). Serwis odwiedza rocznie ponad 170 000 unikalnych użytkowników. Liczba odsłon sięga ponad 750 000.Serwis www.salony-spa.com jest nowym rozwiązaniem na polu portali w branży SPA & Wellness. Wyjątkowość portalu stanowi: lokalne podejście do wyszukiwania w danym mieście czy regionie.

Jeszcze nie wszystkie elementy związane z tą funkcjonalnością przewiduje wersja BETA, natomiast następne wersje będą coraz bogatsze np.: wyszukiwanie względem kodów pocztowych, osiedli czy znanych punktów na mapach miast. Serwis salony-spa.com został oddany do użytku w grudniu 2011 i przeciągu najbliższego roku będzie systematycznie wprowadzał nowe moduły i nowości na stronie.

Firma w znaczący sposób kreuje wizerunek swoich klientów w branży SPA, Beauty, Wellness. Ideą firmy jest promocja podmiotów działających na polach związanych tematycznie ze swoimi portalami.