Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Pomoc

Kategorie

Strony

Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Lekarz Radzi   
Facebook

Newsletter Salony-SPA:

 Zapisz się podając swój adres e-mail:Szukaj na portalu:
Polecane   

Najnowsze   
Twoja lokalizacja:
Relacja z "Trendy Jesień-Zima 2011/2012" w Poznaniu
wielkopolskie / Poznań - 2020-12-12

20 listopada 2011 roku w oddziale Euro Fashion, mieszczącym się przy ulicy Szczanieckiej 1 w Poznaniu odbył się jeden z cyklu pokazów stylizacji paznokcia. Impreza nosiła nazwę "Trendy Jesień-Zima 2011/12" i spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, nie tylko profesjonalistów, ale także widzów, którzy chcieli zapoznać się z najnowszymi sposobami na wykonanie pięknego manicure.

Najbardziej interesujące okazały się zabiegi manicure z wykorzystaniem zdobień hybrydowych marki Christrio. Za pomocą metody One Stroke, czyli malowania farbami akrylowymi na paznokciach powstawały fantazyjne wzory, które rzeczywiście cieszyły oko swoim wielkim kunsztem. Popularne są nadal, o czym podczas imprezy można było się przekonać, akrylowe oraz żelowe ozdoby ślubne, także w ekskluzywnej wersji HD, co proponują nam marki RaNails oraz EF Exclusive.
Wszystkie pokazy prowadzone były przez profesjonalistów w dziedzinie pielęgnacji i zdobienia paznokci. Nie zabrakło oczywiście, jak na poważną imprezę przystało, możliwości skorzystania z fachowych porad i zakupu specjalistycznych kosmetyków i preparatów do manicure, które są zazwyczaj trudno dostępne.
Tak więc na podstawie informacji zdobytych podczas  "Trendy Jesień-Zima 2011/12", stwierdzamy, że jeśli manicure w Poznaniu, to tylko w wersji hybrydowej, która zdobyła już rzesze zwolenniczek. To nie tylko bezpieczne dla płytki paznokcia zdobienie. To także efekt trwały nawet przez 3 tygodnie, co w porównaniu z trwałością klasycznego lakieru brzmi nieco nierealnie, a jednak to prawda. Sceptycznie nastawione osoby, które nad wyraz cenią sobie klasyczne sposoby na kosmetykę mogą spokojnie przekonać się do hybrydowego manicure i z całą pewnością tego nie pożałują.
Podczas zabiegu używane są kosmetyki typu „hybryd – nail color”. Długotrwałe efekty umożliwia połączenie tradycyjnego lakieru z żelem utwardzanym za pomocą światła. Tworząca się na paznokciu ochronna powłoka nie pozwala lakierowi odpryskiwać i sprawia, że jest o wiele bardziej odporny na działanie, z którym standardowe lakiery przegrywają, a więc uszkodzenia mechaniczne, detergenty i inne czynniki tego typu. Ponadto metoda ta zapobiega powstawaniu nieestetycznych smug na paznokciu, a przy tym lakier schnie szybko. Wielkim plusem zabiegu jest również to, że choć na manicure poświęcimy niecałą godzinę, to czas ten zwróci się nam, ponieważ na kilkanaście dni możemy po prostu zapomnieć o tym, czy lakier nadal się utrzymuje. Do tego jest to metoda nieinwazyjna, co pozwala nam cieszyć się nie tylko zadbanymi i naturalnie wyglądającymi, ale także zdrowymi paznokciami. Możemy wykonywać wszystkie czynności w pracy i w domu, a dłonie mimo to będą wyglądały, jakbyśmy dopiero co wyszły od manicurzystki.
Można śmiało powiedzieć, że każdy szanujący się salon kosmetyczny w Poznaniu oferuje już swoim klientkom skorzystanie z manicure hybrydowego. Ogromny wachlarz kolorów pozwoli nam wybrać odpowiedni lakier na kilkanaście najbliższych dni, podczas których nasze dłonie będą prawdziwą, elegancką wizytówką.

Fot. Adam Chamness