Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Pomoc

Kategorie

Strony

Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Lekarz Radzi   
Facebook

Newsletter Salony-SPA:

 Zapisz się podając swój adres e-mail:Szukaj na portalu:
Polecane   

Najnowsze   
Twoja lokalizacja:
Atrakcje Wellness w Szczecinie
zachodniopomorskie / Szczecin - 2020-12-12

Centrum Baltica Wellness & Spa to prawdziwa stolica zdrowia i urody w województwie zachodniopomorskim. O tym, co interesującego znajduje się w grudniowej ofercie Centrum, wspomnimy poniżej, zachęcając Państwa do odwiedzenia szczecińskiej perełki spa.

Jeśli wybierzemy Strefę Wellness szczecińskiego Centrum, będziemy mogli swobodnie korzystać z wszystkich jej udogodnień, które wliczone są w cenę biletu. Pozwala nam to po prostu poeksperymentować i wybrać tę formę, która najlepiej odpowie na nasze indywidualne potrzeby.
Na początek mamy do wyboru łaźnie, które sprawią, że zapomnimy o zmartwieniach dnia codziennego i całkowicie oddamy się relaksowi. Łaźnie parowa, aromatyczna, czy osmańska – to wspaniałe miejsca, aby prawdziwie się rozluźnić i odprężyć.
Tajemniczo brzmiące nazwy: caldarium czy tepidarium, to nic innego, jak pomieszczenia, w których zażyć ciepłych kąpieli. Wizyta w caldarium rewelacyjnie wpływa na kondycję skóry i włosów. Oczywiście każde z tych miejsc świetnie działa na nasz układ oddechowy.
Dla odmiany od tego rozkosznego ciepła, możemy skorzystać z groty śnieżnej, w której panuje temperatura do  -15 ºC, jeśli skorzystamy z niej po wyjściu z sauny, możemy poprawić krążenie, uzyskać prawidłowe napięcie mięśni, poprawić przemianę materii, a także zahartować się nieco. Wizyta w śnieżnej grocie uważana jest także za rewelacyjny sposób na zwalczanie bólu i zapaleń.
Sucha sauna, jacuzzi czy "natryski wrażeń", to tylko niektóre z atrakcji, które czekają jeszcze na nas w szczecińskim Centrum Baltica.
Jeśli wybieramy się do SPA z rodzina, pamietajmy, że w sezonie ze Strefy Wellness mogą korzystać dzieci powyżej 13 roku życia, a przez cały rok – osoby, które ukończyły 16 lat. Jeśli jesteśmy rodzicami lub opiekunami młodszych pociech, podczas korzystania z zabiegów, możemy oddać dzieci pod opiekę w specjalnie przygotowanym do tego kąciku.
Spośród wielu profesjonalnych zabiegów, możemy wybrać te wykorzystujące działanie kwasów migdałowych, czy klasyczne oczyszczanie ręczne. Inne zabiegi, to na przykład „Herbaciany ogród” - zapobiegający starzeniu i wykorzystujący działanie koenzymu Q10, nawilżająca „Miodowa pokusa” oraz cała gama zabiegów oczyszczających, rewitalizujących, antystresowych, odżywczych, nawilżających i obkurczających naczynka. Jeśli brak nam czasu na długie rytuały, możemy skorzystać z ekspresowych zabiegów, które szybko odświeża i nawilżą naszą skórę.
W Centrum nie brakuje również oferty zabiegów dla dbających o swoją skórę Panów.
Z kolei Panie, które chcą poddać się wyjątkowym i wysoce specjalistycznym zabiegom, mogą wybrać spośród kilku intrygujących propozycji, jak na przykład skuteczne maski przeciwzmarszczkowe i oczyszczające skórę, nadając jej tym samym naturalny i pełen młodzieńczego blasku wygląd.
Jak na SPA przystało, Centrum Baltika oferuje nam również kąpiele, także te egzotyczne – kąpiel czekoladowa, różana, czy "Kleopatra" pozwolą nam w pełni się zrelaksować, a jeśli mamy ochotę, na taką ożywczą kąpiel możemy także zaprosić bliską osobę, jak bowiem wiadomo, dzielenie z innymi miłych chwil czyni je jeszcze piękniejszymi.

Fot. K. vd Walle