TWÓJ REGION TO: Łódź i okolice [zmień]
Salony-SPA.com
Pomoc

Kategorie

Strony

Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Lekarz Radzi   
Facebook

Newsletter Salony-SPA:

 Zapisz się podając swój adres e-mail:Szukaj na portalu:

  szukaj tylko w swoim mieście
Polecane   

Najnowsze   
Twoja lokalizacja:
Promowane obiekty
Aktualności z miasta i okolic

Brak aktualności dla twojego miasta, zobacz co ciekawego dzieje się w twoim województwie.

Co o koenzymie Q10 wiedzieć należy
łódzkie / Łódź - 2020-12-12
Czy koenzym Q10 jest dobry na wszystko? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć podczas jesiennej akcji eksperci z różnych firm, w tym także z Polfy Łódź. W tym zakładzie wytwarzane są całe gamy produktów, które w swym składzie zawierają ten związek i opierają się na działaniu tego składnika.

Październikowe III Targi Uroda i Estetyka w Łodzi już za nami – relacja
łódzkie / Łódź - 2020-12-07
Hala Expo mieszcząca się przy ulicy Stefanowskiego w Łodzi rozbłysła niespotykanym blaskiem... Tak, to odbyła się trzecia już edycja targów kosmetycznych i estetycznych, które kolejny raz wniosły powiew nowości do świata urody i pielęgnacji ciała.

Wieczór z Babarią w Łodzi
łódzkie / Łódź - 2020-01-01
Zapracowane, zmęczone, nie mające na nic czasu, a już na pewno nie na chwilę odpoczynku i relaksu. Tak niestety wygląda współczesne życie Polek. Do tego aura panująca na dworze nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Na szczęście w salonach SPA & Wellness każda z nas odnajdzie ukojenie i będzie mogła zadbać o urodę. Prezentujemy Państwu propozycję jednego z łódzkich salonów, który przygotował ciekawą ofertę na jesienny weekend.

Ferie w aquaparku
łódzkie / Łódź - 2020-01-01
Już od 30 stycznia 2012 roku rozpoczynają się w Łodzi zimowe ferie. Dzieci z niecierpliwością oczekują na trochę wytchnienia od zajęć szkolnych. Z kolei rodzice głowią się, w jaki sposób zapewnić atrakcje na te dwa tygodnie laby. Przyjrzymy się więc, jaką ofertę przygotował z tej okazji łódzki aquapark.