Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Centrum Medyczne MEDEVAC
Centrum Medyczne MEDEVAC - zdjęcie główne
łódzkie » Łódź (Łódź i okolice)
Adres:
  Kopernika 1/3
  Łódź, 90-509
  łódzkie

Telefon:
  668793039

E-mail:
  rejestracja@medevac.com.pl

Strona WWW:
  www.medevac.com.pl


Obiekt
Oferta
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Centrum Medyczne MEDEVAC powstało w 2014 r. w Łodzi, w wyniku połączenia mojej osobistej pasji pomagania ludziom, doświadczenia w tym zakresie oraz inspiracji zaczerpniętej podczas pobytu w latach 2005-2006 na misji wojskowej w ramach PKW Irak.

W tamtym czasie, ogromne wrażenie wywarło na mnie sprawne i skuteczne działanie wojskowej amerykańskiej formacji medycznej MEDEVAC (ang.: medical evacuation).

Nazwa założonej przeze mnie kliniki, nie jest więc przypadkowa.

Wyjątkowo sprawne działanie MEDEVAC w Iraku opierało się na dobrze opracowanym systemie powiadamiania, ewakuacji z terenu zagrożenia oraz udzielenia pomocy medycznej rannym w jak najkrótszym czasie. Wszystkie te działania przebiegały w warunkach niezwykłej presji czasu, stresu, zagrożenia zdrowia i życia. Mimo tego opieka nad rannymi żołnierzami była nadzwyczaj troskliwa i zarazem skuteczna.

W Centrum Medycznym kierowanym przeze mnie, wizyta u specjalisty ma przebiegać w sposób sprawny, diagnoza powinna być trafna, a plan leczenia jak najszybciej opracowany. Zależy mi na tym, by pacjent mógł jak najszybciej powrócić do zdrowia lub poprawić komfort swojego życia.

Oferujemy proste procedury rejestracji, elastyczność godzinową (nocne wizyty), nowoczesną komunikację z pacjentami i przyjazną atmosferę.

Centrum Medyczne MEDEVAC zostało również stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach.

Oprócz zatrudnienia dziecięcych specjalistów, przygotowaliśmy również kącik zabaw, gdzie przed wejściem do gabinetu, dzieci rysując lub grając w gry, mogą przełamać stres i barierę związaną z nowym miejscem.


» KATEGORIE:

  • Klinika medycyny estetycznej
  • Klinika medycyny estetycznej