Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Baltic Oasis
Baltic Oasis - zdjęcie główne
pomorskie » Gdynia (Trójmiasto)
Adres:
  Kopernika 71
  Redłowo
  Gdynia, 81-456
  pomorskie

Telefon:
  586223379
  602 212 308

Faks:
  586224502

E-mail:
  balticoasis@gd.pl

Strona WWW:
  www.balticoasis.gd.pl


Obiekt
Oferta
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Klub Baltic Oasis mieści się przy ulicy Kopernika na gdyńskim Redłowie. To prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego oraz zwolenników utrzymywania nienagannej formy. Jeśli jednak na tym etapie nasza sprawność pozostawia wiele do życzenia, Klub Baltic Oasis to także miejsce dla nas, ponieważ nigdy nie jest za późno na zmianę nie do końca zdrowych nawyków.

W ofercie Klubu znajdują się, między innymi, zajęcia aerobiku. Uwzględniając nasze aktualne możliwości i stan zdrowia, wspólnie z instruktorem możemy dobrać odpowiedni dla nas zestaw ćwiczeń, czy to na poziomie początkującym, czy zaawansowanym. Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów, którzy nie tylko zapewnią nam bezpieczeństwo podczas ćwiczeń, ale także podpowiedzą jak prawidłowo odżywiać się, aby zwiększyć efektywność treningu. Aerobik to nie tylko sposób na dbanie o dobrą formę, ale także możliwość odreagowania stresu, zmniejszenia napięcia emocjonalnego i po prostu dobra zabawa.

Jeśli z kolei jesteśmy nastawieni na budowę siły naszych mięśni, z pewnością chętnie skorzystamy z mieszczącej się w Klubie profesjonalnej siłowni, w której intensywne ćwiczenia przebiegną w miłej atmosferze.

Do wyboru mamy także korzystanie ze studia cardio lub zajęć cyclingu, które bardzo zyskują na popularności. Na steperze, bieżni lub rowerze popracujemy nad swoją kondycją i wydolnością całego organizmu.

Po treningu wspaniale będzie zanurzyć się w ciepłej wodzie basenu lub odprężyć i zregenerować siły psychiczne w saunie, łaźni parowej lub jacuzzi. Kojąca moc wody pomoże zapomnieć o trudach codzienności i zgromadzić nowe zasoby energii.

Klub Baltic Oasis to nie tylko ćwiczenia fizyczne, ale także możliwość skorzystania z masaży, w tym wersji klasycznej, ujędrniający, oraz relaksacyjny.

W zakresie kosmetyki podstawowej w Klubie wykonuje się depilacje, a także farbowanie henną rzęs i brwi. W ramach kosmetyki profesjonalnej możemy skorzystać z zabiegów na twarz, które pozwolą nam na walkę z postępującym starzeniem się skóry, nadmiernie przesuszoną cerą, niewielkimi przebarwieniami i innymi drobnymi niedoskonałościami skóry. Natomiast zabiegi na ciało, to dla przykładu rewitalizująco-nawilżający zabieg SPA Pearl Therapy, modelujący brzuch, uda i posladki Guam, oraz oczyszczające peelingi.

Z pewnością wspaniałą rozrywką dla całej rodziny będzie pobieranie w Baltic Oasis lekcji nurkowania, które zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych będą połączeniem przyjemnej przygody z dobroczynnym wpływem przebywania w wodzie. Rozwijanie tej intrygującej pasji już od najmłodszych lat zaowocuje zapewne w przyszłości większą aktywnością fizyczna naszego dziecka.

Po intensywnych ćwiczeniach warto skorzystać z baru znajdującego się w gdyńskim Klubie. Bardzo istotne, że menu jest spójne z filozofią wellness, a więc mamy do wyboru zdrową żywność, atrakcyjnie podaną. W barze sprzedawane są również suplementy diety, naturalne soki owocowe i koktajle proteinowe, które zapewnią naszemu organizmowi odpowiedni poziom niezbędnych składników odżywczych.» KATEGORIE:

  • Day SPA
  • Centrum fitness i sportu
  • Basen


» GODZINY OTWARCIA:

pon-pią7.00 - 22.00
sobota9.00 - 20.00
niedziela9.00 - 14.00
świętanieczynne

» AKCEPTOWANE FORMY PŁATNOŚCI:

  • gotówka

» AKCEPTOWANE WALUTY:

  • Złoty» PARKING:
  • rodzaj parkingu: 0  • ilość miejsc: nieustalona  • odległość od obiektu w metrach: na miejscu


» URZĄDZENIA I WYPOSAŻENIE:

  • basen
  • sauna sucha
  • sauna parowa
  • jacuzzi / kąpiel perełkowa