Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Polecane   


Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Najnowsze   
Facebook   

Beauty Derm Instytut Centrum SPA w Hotelu Orbis Posejdon
 Beauty Derm Instytut Centrum SPA w Hotelu Orbis Posejdon - zdjęcie główne
pomorskie » Gdańsk (Trójmiasto)
Adres:
  Kapliczna 30
  Gdańsk, 80-341
  pomorskie

Telefon:
  48585113051
  507 081 224

Faks:
  48585113051

E-mail:
  spaposejdon@beautyderm.com.pl

Strona WWW:
  www.beautydermspa.pl


Obiekt
Oferta
Galeria
Lokalizacja

» O OBIEKCIE:

Jeśli szukacie Państwo spokoju i relaksu połączonego z aktywnym wypoczynkiem, Beauty Derm SPA & Wellness & Basen w Hotelu Posejdon jest najwłaściwszym miejscem. Połączenie nowoczesnego stylu i elegancji, przyprawione szczyptą kultury i filozofii dalekiego wschodu pozwoli zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia.

W naszym SPA możecie skorzystać Państwo z basenu, sauny suchej i parowej oraz sali fitness i siłowni. Prowadzimy zajęcia Aqua Aerobiku oraz lekcje pływania. Wykwalifikowane dłonie naszych masażystów dostarczą Państwu niezapomnianych doznań podczas Masaży Relaksacyjnych, Odchudzających i Rehabilitacyjnych, a o piękny i zdrowy wygląd zadbają najlepsi specjaliści oferujący szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetologii i dermatologii estetycznej.

Dzięki ciągłym szkoleniom na świecie i w kraju, wykorzystując najnowocześniejsze osiągnięcia światowej medycyny, oferujemy Państwu kompleksowe programy leczenia oraz tak ważną kontynuację pielęgnacji w zachowaniu harmonii ciała i duszy. Piękny i zdrowy wygląd w dzisiejszych czasach ma decydujące znaczenie w osiąganiu celów na każdym polu. To wszystko jest możliwe dzięki połączeniu zabiegów i wypoczynku w naszym SPA.


» KATEGORIE:

  • Day SPA
  • Day SPA
  • Salon masażu
  • Centrum fitness i sportu
  • Basen