Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Pomoc

Kategorie

Strony

Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Lekarz Radzi   
Facebook

Newsletter Salony-SPA:

 Zapisz się podając swój adres e-mail:Szukaj na portalu:
Polecane   

Najnowsze   
Twoja lokalizacja:
Lekarz Radzi

doktor11grad_657152

dr Bartosz Pawlikowski

- dermatolog

Absolwent 40 Kursu Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2005 roku związany z Kliniką Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi. Specjalizujący się w dermatologii zachowawczej i zabiegowej oraz procedurach laserowych. Od początku szczególnie zainteresowany diagnostyką chorób skóry u dzieci.

Doskonale porusza się w obszarze dermatologii zabiegowej. Ze względu na specyfikę pracy w klinice solidnie przygotowany w zakresie diagnostyki i leczenia stanów nowotworowych skóry.

Praca w ośrodku klinicznym pod okiem Konsultanta Krajowego w dziedzinie dermatologii Prof. Andrzeja Kaszuby stawia wciąż nowe wyzwania diagnostyczne. Niezbędną w tym zakresie wiedzę rozszerza w placówkach  w Warszawie oraz w Centrum Dermatologii i Specjalistycznym Centrum Szkoleniowym „DERMED” w Łodzi. Dzięki pracy z najlepszymi w tej dziedzinie celnie rozpoznaje problem i odpowiada leczeniem. Nieustannie doskonali swoje umiejętności w zakresie dermatologii pod okiem kadry profesorskiej oraz uczestnicząc w licznych kursach certyfikowanych. Uczestnik wielu kongresów w kraju i za granicą.

http://www.medevac.net.pl;

http://blog.medevac.net.pl