Wybierz swoje miasto:
Salony-SPA.com
Pomoc

Kategorie

Strony

Konkurs Kosmetyki Spa dla Ciebie

Lekarz Radzi   
Facebook

Newsletter Salony-SPA:

 Zapisz się podając swój adres e-mail:Szukaj na portalu:
Polecane   

Najnowsze   
Twoja lokalizacja:
Jak korzystać z portalu?

Witamy Państwa na profesjonalnym polskim portalu salonów SPA. Przygotowana przez nas strona jest adresowana do wszystkich miłośników SPA & Wellness oraz zwolenników aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani zdrowym sposobem życia, dbaniem o urodę i doskonałą kondycję zarówno ciała, jak i ducha, jest to z pewnością doskonałe miejsce, aby odnaleźć interesujące oferty z danego miasta.

Stworzyliśmy stronę, na której w bardzo łatwy i intuicyjny sposób można znaleźć wiele cennych informacji o tym, gdzie i z jakich usług warto skorzystać. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby formuła portalu zadowoliła jak najszerszy krąg prawdziwe wymagających klientek i klientów salonów SPA oraz dostarczała najważniejszych informacji osobom żywo zainteresowanym tą tematyką.

Myślą przewodnią, jaka towarzyszyła nam podczas tworzenia portalu było przygotowanie maksymalnego udogodnienia dla każdego z Użytkowników, pozwalającego na wybranie interesującej oferty danego salonu bez wychodzenia z domu, wykonywania kilkunastu rozmów telefonicznych i tracenia przy tym jakże cennego czasu. Poniżej przedstawimy Państwu możliwości, jakie otwiera przed Użytkownikami portal salony-spa.com i liczymy, że sprosta on wszelkim, nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Na początek gorąco zachęcamy Państwa do zapisania się do naszego newsletter’a. Dzięki temu w skrzynkach mailowych wszystkich Użytkowników regularnie pojawiać się będą zawsze najświeższe i interesujące informacje dotyczące salonów SPA prezentowanych na naszej stronie. W ten sposób pozostaniecie Państwo na bieżąco z obowiązującymi trendami i nowinkami w zakresie SPA & Wellness oraz z informacjami, które pomogą na co dzień dbać o urodę i zdrowie.

W głównych „Kategoriach” znajdują się opisy, naszym zdaniem, najważniejszych miejsc, które warto odwiedzić, jeśli zamierzamy poddać się kompleksowej odnowie biologicznej lub po prostu chcemy zadbać o naszą codzienną formę. Znajdziecie w nich Państwo najistotniejsze informacje dotyczące aquaparków, basenów, centrów: fitnessu, sportu, rehabilitacji, Day SPA, gabinetów: chirurgii plastycznej, kosmetycznych, masażu, rehabilitacji, klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, salonów fryzjerskich, kosmetycznych, masażu oraz sklepów kosmetycznych SPA, także w najnowocześniejszej wersji online. Wszystkie informacje zawarte w „Kategoriach” będą stanowiły istotną pomoc w wyborze odpowiednich zabiegów, maksymalnie dostosowanych do Państwa potrzeb i zainteresowań.

Uzupełnieniem danych zawartych w dziale „Kategorie” będą opisy „Zabiegi od A do Z”. Poznają w nich Państwo, miedzy innymi, terminy dotyczące SPA & Wellness, różnego rodzaju form terapii i zabiegów, które są najczęściej wykorzystywane w salonach. Dzięki temu uzyskają Państwo podstawową wiedzę konieczną do określenia, z jakiego rodzaju usług pragną Państwo skorzystać i które z nich najlepiej poradzą sobie z odczuwanymi dolegliwościami – począwszy od niedoskonałości cery na problemach z prawidłowym funkcjonowaniem narządu ruchu skończywszy.

Portal jest opracowany w ten sposób, aby Użytkownicy mogli w łatwy sposób odnaleźć na nim informacje wprost z ich regionu. Dlatego właśnie, jeśli wybiorą Państwo w znajdującej się w serwisie wyszukiwarce nazwę swojego miasta, wyświetlone zostaną najważniejsze aktualności z danego województwa. Będą to najświeższe informacje o wydarzeniach w dziedzinie SPA & Wellness, relacje z imprez i targów, a także opisy nowinek pojawiających się w kosmetologii, medycynie estetycznej i innych obszarach związanych bezpośrednio z filozofią Wellness. Poza wiadomościami z danego regionu, ciekawe informacje znajdą się również w dziale „Polecane z kraju” - dotyczyć one będą najistotniejszych newsów z całej Polski.

Podsumowując, aby wybrać region, który najbardziej Państwa interesuje, wystarczy skorzystać z opcji „Wybierz swoje miasto”, a zostaną wyświetlone nie tylko aktualności, ale również najnowsze propozycje salonów działające w pobliżu wybranej przez Użytkownika miejscowości.

Dzięki zamieszczonej na portalu mapce możliwe jest dokładne określenie województwa oraz rodzaju salonu, z którego usług chcą Państwo skorzystać – na przykład salon masażu na terenie województwa śląskiego – w ten sposób odnajdą Państwo wszystkie przydatne informacje o obiektach tego typu mieszczących się w danym regionie. Pozwoli to każdemu Użytkownikowi na odnalezienie usługodawców, którzy oferta najbliżej odpowiada na aktualne potrzeby i zainteresowania klientów. Wszystko to bez konieczności przeglądania wielu stron i wyszukiwania danych w kilkunastu zakładkach.

Każdy obiekt opisany jest bardzo dokładnie, z uwzględnieniem wszystkich istotnych danych, jakie będą pomocne dla klientek oraz klientów w dokonaniu właściwego wyboru. Dowiedzą się więc Państwo w jakich godzinach i w jaki dni dany obiekt jest czynny, jakie formy płatności i waluty są akceptowane (gotówka, płatność kartą, raty – w przypadku zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej). Opisaliśmy również, jakie usługi towarzyszące są proponowane w danym miejscu, a przede wszystkim - w jakich zabiegach specjalizuje się dany salon oraz jakich marek kosmetyki i urządzenia są do tego wykorzystywane. Każdy opis uzupełniony jest o mapkę ułatwiającą dojazd do obiektu.

Dzięki znajdującemu się na stronie głównej odnośnikowi do strony „Hotels – SPA”, będą mogli Państwo zapoznać się z najnowszymi i atrakcyjnymi ofertami hoteli, które proponują między innymi zabiegi SPA. Będzie to z pewnością bardzo pomocne, szczególnie dla osób zamierzających skorzystać z długoterminowej odnowy biologicznej.

W celu uzyskania szczegółowej pomocy lub odpowiedzi na pytania, zapraszamy do kontaktu z naszą redakcją. Dane kontaktowe zostały zamieszczone w zakładce na stronie głównej. Liczymy również na wszelkie uwagi i sugestie dotyczące tego, o czym chcieliby Państwo dowiedzieć się lub przeczytać na łamach naszego portalu.

Dla usługodawców chcących nawiązać z nami współpracę, polecamy zakładkę „Reklama”, w której znajdziecie Państwo wszystkie podstawowe informacje z tym związane.